Yozgat Bozok Üniversitesi

YÜKSEKOKULUMUZDAN HABERLER

AŞÇILIK'TAN BİR ÖDÜL DAHA

AŞÇILIK'TAN BİR ÖDÜL DAHA

Antalya’da Düzenlenen Yarışmada Bronz Madalya Kazandılar

Yozgat Bozok Üniversitesi’ni uluslararası yemek yarışmalarında temsil eden Sosyal Bilimler MYO Aşçılık Programı, Antalya’da gerçekleştirilen ‘Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması’nda dereceye girdi. Onlarca üniversitenin ve alanında önemli isimlerin katılım gösterdiği yarışmanın üniversiteler arası ekip kategorisini Aşçılık Programı üçüncü olarak tamamlayarak bronz madalyanın sahibi oldu. 

 

Rektör Karadağ’dan Tebrik Mesajı

Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ ise sosyal medya hesabından mesaj yayımlayarak Aşçılık Programı’nı kutladı. Rektör Karadağ mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili öğrenci arkadaşlarım aldığınız ödül bizleri hem sevindirmiş hem de gururlandırmıştır. Başarılarınızın devamını diler, bu başarıya katkıları olan başta Meslek Yüksekokulu Müdürümüz ve emeği geçen tüm hocalarımızı tebrik ediyorum”. 

 

GastroAntalya’dan da Bronz Madalya Almışlardı

Aralık ayında yine Antalya’da düzenlenen Gastro Antalya’dan da bronz madalya ile dönen Aşçılık Programı, yakaladıkları bu başarılarını Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ başta olmak üzere Sosyal Bilimler MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Sarkım ve bölüm hocalarına armağan ettiler.

 

 

 

23.01.2020 14:44